Hakkımızda

taytaytoy.com Organik Ahşap Oyuncak - Hakkımızda

taytaytoy.com Organik Ahşap Oyuncak'ya Hoşgeldiniz...

Biz Ne Yapıyoruz?

Tyty Taytay Puzzle Toys’ un ürettiği ahşap oyuncakların tümü doğal yöntemler kullanarak Türkiye’de CE standartlarında kayın ağacından üretilmektedir.

Tyty Taytay Puzzle Toys oyuncaklarının en önemli özelliği tüm üretim aşamasında hiçbir kimyasal madde kullanılmamasıdır. Ayrıca doğaya ve insan sağlığına zarar verebilecek toksik maddeler içermemektedir.

Amacımız doğal ürünler kullanıp sağlığına önem veren, ekolojik siteme katkıda bulunup enerji kaynaklarını dikkatli tüketen bilinçli tüketicilere hitap etmek.

Özellikle 0-3 yaş grubu çocukların her şeyi ağızlarına götürdüğü bir dönem olduğu için oyuncak seçiminde çok daha dikkatli olunması gerekiyor. Tyty Taytay Puzzle Toys oyuncakları kimyasal madde içermediği için gönül rahatlığı ile bebeklerinize oynaması için verebilirsiniz.

Çocuklar için oyun, çocuğun kendi yeteneklerinin farkına vardığı, potansiyelini kullanabileceği, dil, zihin, motor ve duygusal gelişimini destekleyen en etkili ortamdır. Zihinsel ve bedensel gelişimine yardımcı olan oyuncaklar, hayal gücü ve yaratıcı yeteneklerini geliştirir.

Çocukluğumuzun vazgeçilmez geleneksel ahşap oyuncaklarını günümüz teknolojisi, yorum ve sevgisiyle yeni nesle taşıdık. Üstelik her yaş grubuna hitap eden oyuncaklarımıza büyüklerin de ilgi ve beğenisi ile karşılaştık. Minikler oynamaktan vazgeçseler bile oyuncaklarımızı görsel tasarımları ile süs eşyası olarak da kullanabilirsiniz.

Sloganımız ’’ %100 organik, %100 yerli ’’

 

Hedeflerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini üst düzey kaliteli hizmet ile karşılamak.

Müşteri odaklı etkileşim ile çalışmak.

Dengeli ve kararlı büyüme elde etmek.

 

Vizyonumuz

 Müşteri memmnuniyetini üst düzeyde tutarak, farkındalık yaratacak hizmet sunmaktır.

                 Gelin farkı birlikte yaşayalım.

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.